W ramach kampanii promocyjnej obszaru Wielkich Jezior Mazurskich przeprowadzone zostaną liczne akcje marketingowe. W kwietniu będzie można usłyszeć o Mazurach w kanałach telewizyjnych TVN 24, TVP Info, Polsat Cafe oraz TVN Style - wyświetlany będzie tam spot promocyjny. Reklamy emitowane będą również na platformach VOD, czyli takich serwisach jak tvp.vod.pl, ipla.pl (Polsat), player.pl (TVN), vod.pl (Onet) czy wp.tv. Emisja odbędzie się też w reklamach In-stream, czyli przed filmami w serwisie Youtube.

 

Widoczni będziemy też w innych miejscach w Internecie, w sieci krążą już reklamy display, a w wyszukiwarkach google niejednokrotnie spotkacie się z tematami dotyczącymi biznesu na Mazurach. Na portalach Internetowych takich jak rp.pl, egospodarka.pl, strefabiznesu.pl oraz gazeta.next.pl w kwietniu przeczytacie o całorocznej turystyce i hotelach wysokiej jakości, biznesie jaki można prowadzić o zasoby wodne, czyli bazując na jednym z RIS „Ekonomia wody” czy też o kolejnym biznesowym sukcesie opierającym się na Regionalną Inteligentną Specjalizację „Meblarstwo” – a te oczywiście w mazurskim stylu.

 

W czasopismach Angora oraz Newsweek opublikowane będą artykuły opisujące dwa różne biznesy funkcjonujące w regionie Mazur. Przeczytać o Krainie Wielkich Jezior Mazurskich i sukcesie inwestycyjnym będzie można również w mediach zagranicznych - w rosyjskich Argumentach i Faktach.

 

W ramach naszej akcji promocyjnej rozmawialiśmy też z przedstawicielami samorządów każdej z gmin. Pierwszych wywiadów udzielili wójtowie gmin Mrągowo, Pisz oraz Giżycko. Przeczytać je będzie można na łamach Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej oraz Angory (Gazeta Wyborcza 13.04, Rzeczpospolita 20.04 oraz Angora 29.04).

 

Tak duży projekt marketingowy mógł obyć się bez rozpowszechniania treści, używając do tego mediów społecznościowych. Usłyszeć o nas będzie można na Facebooku, Twitterze, LinkedInie oraz oczywiście Instagramie. Linki do kanałów poniżej, nie zapomnij zasubskrybować 😊

 

FB -> https://www.facebook.com/MazurytoBiznes/

Twitter -> https://twitter.com/MazuryToBiznes

LinkedIn -> https://www.linkedin.com/showcase/mazury-to-biznes/

Instagram -> https://www.instagram.com/mazury_to_biznes/

 

Youtube -> Link do pierwszego spotu promocyjnego: https://www.youtube.com/watch?v=q9qpeya3fbY