W dniu 19 sierpnia 2018r., na boisku gminnym w miejscowości Boże odbyły się rozgrywki w piłkę nożną Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Mrągowo "O Puchar Wójta Gminy Mrągowo”.

Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Mrągowo. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny: Grabowo, Wierzbowo, Wyszembork i Szestno. Zwycięską drużyną okazała się drużyna z Wierzbowa, na drugim miejscu drużyna z Grabowa, trzecie miejsce zajęła drużyna z Szestna, czwarte miejsce zajęła drużyna z Wyszemborka. Podczas turnieju nie zabrakło emocji sportowych oraz fanów, by kibicować swoim ulubieńcom. Każdy wierzy, że to właśnie jego drużyna stanie na podium. Po ogłoszeniu wyników Wójt wręczył pamiątkowe puchary i dyplomy. Dla najmłodszych kibiców również nie zabrakło atrakcji, podczas całego spotkania dostępna była dmuchana zjeżdżalnia.

Dnia 12 sierpnia 2018r., na boisku gminnym w miejscowości Gązwa odbył się finał tegorocznych rozgrywek w piłę nożną "O Puchar Wójta Gminy Mrągowo".

Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Mrągowo. Podczas rozgrywek nie zabrakło walki oraz emocji sportowych. Zwycięską drużyną została drużyna z Rydwąg, II miejsce zajęła drużyna z Lembruka, III miejsce zajęła drużyna z Szestna. Najlepszym strzelcem egzekwo zdobywając tę samą liczbę bramek został Mateusz Nicewicz z miejscowości Rydwągi oraz Adam Wandyk  z miejscowości Gązwa, na drugim miejscu znalazł się Wiktor Suwezda z miejscowości Szestno.

W dniach od 20 do 22  lipca na Górze Czterech Wiatrów w Gminie Mrągowo odbyły się Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim MTBXCO/XCR. Pomysłodawcą imprezy był Prezes Stowarzyszenia Luz Grupa Pan Arkadiusz Cała, a Stowarzyszenie było organizatorem mistrzostw nad którymi patronat honorowy objął Polski Związek Kolarski. Sponsorem Strategicznym była Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” z Grajewa. Partnerem strategicznym Mercure Hotels Mrągowo Resort & Spa oraz Wójt Gminy Mrągowo.

Stowarzyszenie Luz Grupa wyznaczyło wymagająca trasę o długości 4,6 km. Najważniejsze wyścigi odbyły się w niedzielę. Był to wyścig mężczyzn OPEN (Elita+U23) oraz wyścig kobiet OPEN (Elita+U23), w którym tytuł mistrzyni Polski obroniła Maja Włoszczowska.

W niedzielę 8 lipca br. na boisku gminnym w miejscowości Grabowo odbyły się kolejne mecze turnieju o Puchar Wójta Gminy Mrągowo. Zwycięzcą niedzielnych rozgrywek została drużyna z Szestna, która o pierwsze miejsce walczyła z drużyną z Rydwąg.

6. miejsce Lembruk

Kolejne mecze w turnieju o Puchar Wójta Gminy Mrągowo odbędą się dnia 12 sierpnia br. na boisku gminnym w Gązwie. Serdecznie zapraszamy.

Dnia 3 czerwca w Bożem odbyły sie kolejne mecze w turnieju o Puchar Wójta Gminy Mrągowo. Zwycięzcą niedzielnych rozgrywek została drużyna z Rydwąg.

1. miejsce Rydwągi

2. miejsce Wyszembork

3. miejsce Szestno

5. miejsce Lembruk

6. miejsce Boże

7. miejsce Boże Małe

Kolejne mecze w turnieju o Puchar Wójta Gminy Mrągowo odbędą się w dniu 8 lipca br. na boisku gminnym w Grabowie. Serdecznie zapraszamy.

W niedzielę 6 maja br. na boisku gminnym w miejscowości Szestno odbyły się pierwsze mecze w turnieju o Puchar Wójta Gminy Mrągowo. Zwycięzcą niedzielnych rozgrywek została drużyna z Lembruka, która o pierwsze miejsce walczyła z drużyną z Rydwąg.

1. miejsce Lembruka

4. miejsce Wyszembork

5. miejsce Gązwa

6. miejsce Szestno

7. miejsce Boże

8. miejsce Polska Wieś

Kolejne mecze w turnieju o Puchar Wójta Gminy Mrągowo odbędą się dnia 3 czerwca br. na boisku gminnym w Bożem. Serdecznie zapraszamy.